Pokój dziecięcy to miejsce, z którym maluch chętnie się identyfikuje. Jeśli musi go dzielić z rodzeństwem, rodzice powinni starannie przemyśleć jego urządzenie. Łóżko piętrowe 3 osobowe wydaje się dobrym punktem wyjścia do tworzenia kompleksowej aranżacji. O czym jeszcze warto pomyśleć?

Potrzeba intymności i przestrzeń do zabawy

Wspólna przestrzeń może łączyć, ale także rodzić niepotrzebne napięcia. Każde dziecko, zwłaszcza przedszkolak i uczeń potrzebuje wygodnych warunków do efektywnej nauki i odpoczynku. Przydaje się także miejsce do zabawy. Mimo że dzieci generalnie lubią towarzystwo rodzeństwa, miewają chwile, gdy chcą zaznać intymności. Łóżko piętrowe 3 osobowe jest w stanie taką potrzebę zaspokoić. Kilkulatek może zaszyć się na swoim piętrze, a nawet zasłonić je przed oczami pozostałych dzieci. Nieco trudniej integruje się nastolatek, dla którego własny kąt staje się priorytetem. Nowoczesne meble odpowiadają na różne upodobania wszystkich pociech.

Personalizacja kącika dla dzieci

Łóżko piętrowe 3 osobowe to przede wszystkim miejsca do spania. Można je zaaranżować w taki sposób, by akcentowały zainteresowania każdego dziecka. Górne i dolne piętro warto ozdobić elementami, które maluch lubi. Można je dopełnić oświetleniem punktowym, które dziecko w razie potrzeby samodzielnie włączy. Starsze dziecko lub też mały indywidualista najlepiej będzie się czuć w lekkim odosobnieniu. W takim przypadku z pomocą przychodzą łóżka z oferty Lano Meble. Mają trzy miejsca do spania, z których to najniżej położone stanowi osobną dostawkę. Jest długie i wygodne, więc zmieści się na nim nawet nastolatek.

Bezpieczne łóżko piętrowe 3 osobowe

Im starsze dziecko, tym bardziej docenia estetykę mebli, jakie go otaczają. W przypadku firmowych mebli można liczyć na wysoką jakość i atrakcyjną paletę barw. W pierwszej kolejności warto jednak przyjrzeć się temu, jak wykonano łóżko. Jego podstawą powinna być solidna, drewniana rama. Drewno nie przyciąga aż tak kurzu, jak inne tworzywa, jest więc naturalnym, zdrowym materiałem. Łóżko nie może się chwiać lub przesuwać. Dobrej jakości mebel ma także starannie dopracowane detale jak zabezpieczenie nóg. Przy przesuwaniu nie ma ryzyka zarysowania podłogi.

Łóżka dedykowane trzem osobom można kupić także dla dwójki rodzeństwa. Dodatkowe miejsce do spania przyda się w sytuacji, gdy ktoś bliski lub zaprzyjaźniony zostanie na noc.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here