Lustro to bardzo ważny przedmiot w każdym domu. Bez niego nasze życie byłoby mocno utrudnione. Na szczęście luster nigdy nie zabraknie, a co więcej, jest możliwość kupna lustra na wymiar. Czym ono się różni od zwykłego? O tym w poniższym tekście.

Jak by wyglądał dom bez lustra?

Zanim przejdziemy do porównania lustra i lustra na wymiar, poświęćmy chwilę na rozważania, jak mógłby wyglądać dom bez lustra. Większość z nas ma w domu jedno lustro w łazience (z reguły średnich rozmiarów) oraz w salonie lub przedpokoju. W tych dwóch ostatnich pomieszczeniach może to być duże lustro stojące lub szafa przesuwna z lustrem. Każde z tych luster ma oczywiście inne przeznaczenie. Lustro łazienkowe służy przede wszystkim do codziennej pielęgnacji. Mężczyźni korzystają z niego, by się dokładnie ogolić, zaś kobiety odprawiają przy nim swoisty „rytuał”, przy którym w ruch idą m.in. żel do mycia twarzy, pomadka, tusz do rzęs i wiele innych kosmetyków. Z pewnością żadna kobieta nie wyobraża sobie, by nakładać makijaż „w ciemno” i później wyjść do pracy czy na randkę. Również dużo lustro jest niezwykle przydatne. Czy te spodnie pasują do tej bluzki? Czy mój ogólny outfit jest odpowiedni do sytuacji? Przed lustrem zadajemy sobie bardzo wiele pytań dotyczących naszego wyglądu i od razu udzielamy sobie na nie odpowiedzi. Czy zatem lustro na wymiar również okaże się pomocne, jak zwykłe lustro?

Czym jest lustro na wymiar?

O tym, na jakiej zasadzie działa lustro nie musimy pisać, bowiem jak jest każdy widzi. Lustro na wymiar pod tym względem niczym się nie różni się od normalnego lustra. Co więc sprawia, że jest to wyjątkowy przedmiot? Jedno słowo – personalizacja. Nie bez powodu napisaliśmy, że lustro na wymiar jest wyjątkowe, bowiem szansa na to, że ktoś gdzieś będzie miał identyczne jest bardzo mała. W przypadku lustra na wymiar najważniejszą rzeczą jest oczywiście długość i szerokość zwierciadła, którą my sami ustalamy. Chcemy, by miało ono 120 centymetrów długości i 50 centymetrów szerokości? Żaden problem. Marzy nam się zielona drewniana rama? Wystarczy znaleźć sklep, który taką oferuje. A jak to zrobić? O tym poniżej.

Gdzie można kupić lustro na wymiar?

Lustro na wymiar, co raczej nie dziwi, najprościej jest kupić w sieci. Znajdziesz je m.in. na tej stronie. Firm, które zajmują się ich produkcją i sprzedażą jest całe mnóstwo, dlatego wybór najlepszego lustra na wymiar może zająć ci bardzo dużo czasu. Zresztą, wpisz w wyszukiwarkę hasło „lustro na wymiar” a przekonasz się sam, co mamy na myśli. Zaś w każdym sklepie ilość ram, jakie możemy dobrać do naszego nowego lustra sprawia, że na jego zakup należy poświęcić jedno wolne popołudnie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here