Choć w Poznaniu buduje się stale, co chwila wyrastają nowe osiedla, wciąż brakuje mieszkań i domów. Poznaniacy przyzwyczaili się już, że rynek mieszkaniowy w naszym mieście nie jest najłatwiejszy. Wynajem i kupno bardzo często w ostatecznym rozrachunku wypadają podobnie jeśli chodzi o finanse. Dlatego wielu z nas, młodych i starszych, decyduje się na wzięcie kredytu i zakup swojej pierwszej (lub kolejnej!) inwestycji. Wybór idealnego miejsca nie jest jednak łatwy. Wolimy centrum miasta, czy może spokojną okolicę? A czemu nie wybrać obu tych cech na raz? Brzmi jak marzenie ściętej głowy! Wcale nie. Nowe mieszkania Poznań to temat bardzo gorący. Dlatego chcielibyśmy zwrócić dziś Waszą uwagę na bardzo ciekawą inwestycję: Nove Olendry.

Lokalizacja – czyli to, co dla wielu najważniejsze

Chciałbyś mieszkać gdzieś, gdzie miałbyś blisko, aby uprawiać jogging? Męczy Cię jeżdżenie na rowerze za miasto, aby odnaleźć odrobinę spokoju? Ale jednocześnie nie chcesz rezygnować z łatwego dostępu do rozrywek, które oferuje centrum miasta. Nie musisz się już martwić, przychodzimy z dobrą nowiną. Nowe mieszkania Poznań to inwestycja, na którą zwrócić uwagę. Gdzie się znajduje? Na poznańskich Naramowicach. Ta część miasta w ostatnich latach przeżywa prawdziwy rozkwit. Staje się coraz popularniejsza. Nie ma się zresztą co dziwić. Nie jest tak zastawiona blokami z wielkiej płyty, jak Rataje czy Piątkowo. Charakteryzuje się świeżością i nowoczesnością, których brak innym dzielnicom. Znajdziemy tutaj ciekawe architektoniczne rozwiązania, które nie będą nas przygnębiać. Dodatkowo w sąsiedztwie nowe mieszkania Poznań znajdziemy wiele terenów zielonych: Rezerwat Przyrody Żurawiniec oraz Wartę! Zaś podróż do centrum miasta nie zajmie nam więcej niż kilkanaście minut! Dzięki temu nie będziemy musieli rezygnować ani z rozrywek, ani z ciszy i spokoju. W okolicy znajdują się centra handlowe, sklepy, szkoły, Uniwersytet, ośrodki zdrowia oraz kościoły. A jako, że Naramowice prężnie się rozwijają, jestesmy pewni, że udogodnień jedynie przybędzie. Takich jak na przykład nowa trasa tramwajowa. 

Oryginalność i jakość Novych Olendrów

Nowe mieszkania Poznań powinny być jak Poznaniacy – nowocześni, konkretni i przedsiębiorczy. I takie są właśnie Nove Olendry. Budowane przez Novaform, czyli część holenderskiego holdingu, stawiają na jakość rozwiązań. Materiały są solidne, a plany wyjątkowo interesujące. Prostota wykonania łączy się z ciekawą formą. Dla każdego, komu znudziła się biel i szarość nowoczesnego budownictwa, mamy dobrą wiadomość. Nowe mieszkania Poznań będą pokryte materiałem przypominającym cegłę. Dzięki temu zostanie osiągnięty niepowtarzalny efekt, łączący tradycję z nowoczesnością.

Dodatkowym atutem są ekologiczne rozwiązania, takie jak fotowoltaiki. Zapewnią one prąd terenom wspólnym. 

Polecamy przyjrzeć się inwestycji Nove Olendry. Jest to wyjątkowe przedsięwzięcie, które z pewnością niedługo okaże się być czymś wyjątkowym. Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę noveolendry.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here