Szklane świeczniki na stołach weselny? To bardzo elegancki pomysł

0
2072

Pomysłów na realizację wesela i przystrojenia stołów jest wiele. Jedni wolą coś skromnego, inni stawiają na przepych, a jeszcze inni gustują w eleganckich elementach wyposażenia. Warto jednak mieć pewność, że wybrane przez Was gadżety i akcesoria, zawsze będą mieć wysoką jakość. Owszem, zdajemy sobie sprawę z tego, że cena także jest ważna, ponieważ większości elementów nie opłaca kupować się na jeden wieczór. Na rynku można jednak znaleźć firmy, które wypożyczają asortyment stołowy, a nawet pomagają w stworzeniu wspaniałych aranżacji.

Jednym z elementów, mogą być między innymi świeczniki szklane, które dodadzą sali bankietowej elegancji, finezji i przede wszystkim luksusu. Zakup takiego wyposażenia może wpłynąć znacząco na budżet Pary Młodej, natomiast oferowane standardowe przystrojenia przez właścicieli lokalu, niekoniecznie muszą spełniać oczekiwania. Gdzie wtedy szukać pomocy i rozwiązania swojego problemu? Z przyjemnością przedstawiamy Wam możliwości, które oferowane są przez renomowane marki – świeczniki szklane są na wyciągnięcie ręki, dlatego przystrojenie Waszej sali w wymarzony sposób, nie będzie problematyczne.

Jak dużo będzie stołów i gości?

W pierwszej kolejności warto ustalić, ilu gości będzie znajdować się przy jednym stole. Jest to uzależnione od sali i możliwości, które obiekt będzie w stanie zaoferować. Jeśli stawiacie na okrągłe stoły, przy których będzie siedziało zaledwie kilka osób, wystarczy postawić jeden świecznik z możliwością wykorzystania kilku świec. Jeśli jednak ustawiacie stoły w sposób klasyczny (czyli długimi rzędami), to lepszym rozwiązaniem będą świeczniki szklane pojedyncze lub oferujące zastosowanie 2, maksymalnie 3 świec – warto zastanowić się, jak często będą one ustawiane, ponieważ nie ma sensu maksymalnie zastawiać stołu dekoracjami i zamiast tego lepiej jest umieścić poczęstunek, przekąski oraz napoje.

Ile produktów wybrać?

Najprostsze świeczniki szklane mogą kosztować 15-25 zł za sztukę. Załóżmy, że na weselu będzie około 150-200 gości. Należy naturalnie wziąć także pod uwagę orkiestrę, fotografów i osoby, które zajmować się będą wideo. Ustawiając świeczniki szklane co 4-6 osób, potrzeba od 25 do 50 sztuk, co finalnie kosztować będzie od 275 do 1250 zł. Przedział jest duży? Wszystko zależy od wybranej ilości i modelu, ponieważ każdy ma inne standardy i marzenia. Trzeba liczyć między innymi wyśrodkowaną kwotę, czyli około 600 zł. Czy nie lepiej wypożyczyć asortyment za połowę tej ceny i zaoszczędzić dodatkowe środki na podróż poślubną?

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here