Producenci


Madam Stoltz
 to duńska marka założona 12 lat temu przez Pernille Stoltz na... Bornholmie. Ta malownicza wyspa, niejednokrotnie przez nas osobiście odwiedzana, nastraja wyjątkowo do tworzenia niesamowitych kolekcji, charakteryzujących się prostotą formy i skandynawskim designem. Styl industrialny to domena tej fantastycznej marki.


Clayre & Eef
 to znana holenderska marka o ugruntowanej pozycji na rynku. Specjalnością tej marki są produkty utrzymane w ciepłym klimacie urokliwej wsi, w stylistyce shabby chic i rustic. My wybieramy oczywiście to co najpiękniejsze z każdej kolekcji.


Bloomingville 
to fantastyczna duńska marka, proste formy i wyjątkowo dobre materiały.


Braxton Home Collection 
to holenderska marka, specjalizująca się w prostych, klasycznych ale jakże szykownych formach.

Lumio jest niezależna marką projektową działającą w duchu slow design-u od 2010 r. Założeniem pracowni jest tworzenie rzeczy estetycznych, funkcjonalnych, doprawionych odrobiną fantazji, które jednocześnie będą dostępne dla szerokiego grona odbiorców. 
  La Shelf jest szwedzką firmą łączącą czysty i prosty nordycki styl ze śródziemnomorską kreatywnością i miłością do kolorów. Firmę cieszy wizja tworzenia domu, w którym nie trzeba iść na kompromis w kwestiach komfortu, a sztuka kryje się w przedmiotach codziennego użytku. 

Projektując ciekawe akcesoria domowe pamiętają o typowej szwedzkiej kulturze poszanowania natury. Materiały pochodzące z recyklingu, ekologiczne farby i wysoką jakość znajdziesz w każdym produkcie La Shelf.

W życiu towarzyszy nam tak wiele drobiazgów a my staramy się, aby były inteligentne, stylowe, gustowne, o ponadczasowym klimacie. La Shelf łączy pomysły designerów ze sprawdzonymi, funkcjonalnymi formami. Współpracują z uznanymi projektantkami, m.in: Karin Mannerstål i Lisą Bengtsson. W Szwecji firma jest znana z oryginalnego serwowania jedzenia.