Współpraca

Naszym mottem jest poszukiwanie przedmiotów unikatowych, niepowtarzalnych i jedynych w swoim rodzaju. Systematycznie poszerzamy naszą ofertę o nowe, oryginalne przedmioty i meble, dlatego bardzo chętnie nawiążemy współpracę z producentami lub dystrybutorami artykułów dekoracyjnych, wyposażenia wnętrz i ogrodu. Zapraszamy do współpracy również artystów, rysowników, malarzy oraz twórców rękodzieła.

Jesteśmy również otwarci na współpracę z:

  • architektami wnętrz, projektantami oraz dekoratorami. Jesteśmy również gotowi, przy regularnych zakupach, zaoferować preferencyjne warunki zakupów oraz chętnie udzielimy pomocy w wyszukaniu produktów na specjalne zamówienie, zgodnie z oczekiwaniami Klienta. Posiadamy nieograniczony dostęp do bogatych baz produktów największych i zarazem najciekawszych europejskich producentów dekoracji i mebli w stylu skandynawskim, industrialnym oraz rustykalnym. 

  • Niejednokrotnie pisały o nas pisma wnętrzarskie i zawsze chętnie współpracujemy z prasą. Dysponujemy dużą bazą zdjęć w wysokiej rozdzielczości, które na życzenie udostępniamy natychmiastowo. Istnieje również możliwość wypożyczenia wybranych pozycji znajdujących się na magazynie na potrzeby sesji zdjęciowych. 

 

Wszelkie zapytania prosimy kierowac na nasz adres e-mail:


info@home-bazaar.pl

lub nr tel.

+48 604 872 848