Dużo częściej niż o dekorowaniu kuchni, mówi się o jej sprzątaniu. Jednak nawet jeśli utrzymujesz w swoim mieszkaniu sterylną czystość, a wszystkie kolorowe ściereczki wieszasz równo na kuchennym grzejniku, możesz poczuć, że czegoś brakuje. W końcu kuchnia to miejsce, w którym przygotowujesz posiłki dla siebie i bliskich, a nie szpitalna stołówka. Zawieś w niej gustowny plakat i nadaj jej duszę. Oto trzy propozycje.

Plakat do kuchni z owocami i warzywami

Plakat kuchenny z estetycznie przygotowanym jedzeniem to uniwersalny wybór, jednak warto szczególną uwagę poświęcić tym grafikom, które zawierają zdrowe produkty, takie jak warzywa i owoce. Po pierwsze dlatego, że awokado będzie wyglądać na twojej ścianie znacznie bardziej estetycznie niż np. tusza wieprzowa. Po drugie, arbuzy i pomarańcze na plakacie z pewnością zachęcą ciebie i twoich bliskich do zdrowego jedzenia, dużo bardziej niż zrobiłaby to grafika z lukrowanym pączkiem. Taki plakat promujący wartościowe produkty to świetny bodziec wizualny do tego, żeby zmienić swój sposób żywienia lub rozpocząć odchudzanie.

Plakat do kuchni dla wielbicieli kawy

Lubisz przesiadywać w kuchni, patrzeć przez okno i niespiesznie sączyć kawę? Nie wyobrażasz sobie dnia bez kofeinowego kopniaka? Niech twoja kuchnia da temu wyraz. Plakat z filiżanką, ziarnami kawy lub zabawnym napisem podkreślającym twoje kofeinowe zwyczaje sprawi, że parzenie i picie twojego ulubionego napoju będzie dawało ci jeszcze większą przyjemność. Szeroki wybór dla zapalonych kawoszy znajdziesz tutaj: https://posterilla.pl/pl/c/KUCHNIA-I-JEDZENIE/129. Na życzenie twój kawowy plakat może od razu zostać oprawiony w ramkę.

Plakat do kuchni z inspirującym hasłem

Kuchnia to często miejsce, w którym zaczynasz dzień, jedząc śniadanie przed wyjściem do pracy. Plakat z zabawnym lub inspirującym tekstem sprawi, że nabierzesz energii na cały tydzień, zainspirujesz się i poprawisz sobie humor. Dzięki temu łatwiej stawisz czoła codziennym wyzwaniom i chętniej będziesz przebywać w swojej kuchni. Może nawet zaczniesz częściej gotować zamiast jeść na mieście i dzięki temu oszczędzisz pieniądze.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here