Szukając oryginalnych dekoracji do naszego domu spędzamy wiele godzin w sklepach oraz w Internecie, aby znaleźć inspiracje. Nierzadko również jeździmy po pchlich targach w poszukiwaniu ciekawych staroci, którym można nadać drugie życie i wprowadzić je do domu.

Zobacz też: http://radiobc.pl/meble-antyczne/

Prawdziwa gratka!

Z pewnością kojarzycie mnóstwo odrestaurowanych mebli, które po zmianie wyglądają cudownie i oryginalnie. Wiele z tych mebli pochodzi z pchlego targu, a ich wygląd ostateczny to nic innego, jak mieszanka kreatywności i wizji osoby, która ja przerobiła.

Jeśli marzą wam się takie niebanalne dodatki do wnętrz, powinniście wybrać się na targ staroci w waszym mieści i upolować coś, co później sami przerobicie wg własnej wizji kreatywnej. Nie trzeba wiele, aby móc stworzyć prawdziwe cudo do naszego domu, a na takich targach staroci można trafić naprawdę świetne okazje.

Kolekcjonerskie perełki

Wielu kolekcjonerów antyków również wybiera się w poszukiwania prawdziwych skarbów na różne targi staroci i wraca z pięknymi zdobyczami! Jeśli i ty chcesz rozpocząć swoją przygodę z antykami, koniecznie sprawdź jakie targi oraz skupy znajdują się w twoim mieście i odwiedź każdy z nich.

W polowaniu na antyki trzeba jednak posiadać sporą wiedzę oraz doświadczenie. Niejednokrotnie można spotkać się ze sprzedawcą, który nie ma pojęcia co sprzedaje po niskiej cenie, ale również można spotkać lichwiarzy, którzy wmówią ci, że w ich ofercie znajdują się antyki. Zatem polując na takie okazy musisz mieć ze sobą eksperta lub sam nim zostać.

Wyjątkowe wnętrza

Urządzając dom z antycznymi meblami z pewnością stworzymy wyjątkowy styl, którego nie da się z żadnym porównać. Jednakże należy pamiętać, iż o antyki trzeba dbać, a także odpowiednio je pielęgnować.

Takie meble z prawdziwą historią z pewnością marzą się każdemu, jednakże zanim dokonamy zakupu, który wcale nie będzie tani, zastanówmy się, czy w naszym domu jest przestrzeń i warunki do tego, by kolekcjonować antyki.

Przeczytaj też: http://www.domkw.pl/eleganckie-skorzane-meble/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here