Za utrzymanie przyjemnej temperatury w łazience odpowiada przede wszystkim grzejnik, dlatego sprzęt ten jest właściwie niezbędny. Jednak nie pełni on jedynie funkcji kaloryfera czy suszarki na bieliznę, a może także służyć jako dekoracja. Chrom to najpopularniejsza forma pokrycia, jeśli chodzi o grzejnik łazienkowy, która jednocześnie bardzo podnosi walory estetyczne takiego urządzenia. Dlatego właśnie modele chromowane stanowią jedne z bardziej rozchwytywanych produktów. Jeśli też zastanawiasz się nad kupnem, sprawdź czy lepiej posłuży ci chrom matowy czy błyszczący.

Grzejnik łazienkowy – chrom matowy

Jeśli preferujesz subtelne dekoracje, rzucający się w oczy błyszczący grzejnik może nie być dla ciebie. Zdecydowanie jednak warto pokrywać grzejniki stalowe warstwą chromu, by zwiększyć ich trwałość i odporność na uszkodzenia. Osoby, które wolałyby, aby ich grzejnik łazienkowy nie wyróżniał się zbytnio na tle pomieszczenia, powinny wybrać chrom matowy. Dobrze jest też brać pod uwagę kolor armatury łazienkowej. Jeśli jest matowa, grzejnik również powinien jej kolorystycznie odpowiadać. Spójność jest bardzo ważna, jeśli chodzi o wystrój każdego wnętrza, łazienki nie wyłączając.

Grzejnik łazienkowy – chrom błyszczący

Grzejnik łazienkowy pokryty chromem błyszczącym prezentuje się niezwykle elegancko i stylowo. Dobrze wygląda zarówno w łazience, która utrzymana jest w nieco futurystycznym klimacie, jak i na przykład w stylu retro. Na stronie https://imers.pl/grzejniki-chromowane/ możesz obejrzeć przykładowe grzejniki chromowane i zapoznać się z różnymi kształtami, w jakich występują. Główną zaletą błyszczącego chromu jest przede wszystkim to, że będzie wyróżniał się na tle łazienkowej ściany. Ważne jest jednak, aby szczególnie dbać o czystość sprzętu, jeśli chce się utrzymać jego efektowny połysk. Kurz zbierający się na płytach grzewczych nie będzie wyglądał zachęcająco. Podobnie jak w przypadku chromu matowego, grzejnik łazienkowy pokryty chromem błyszczącym, powinien być dopasowany kolorystycznie do reszty wyposażenia wnętrza.

[Głosów:1    Średnia:2/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here