Stylowe wnętrza wymagają ciekawych mebli, oryginalnych dodatków, atrakcyjnych materiałów, a także nieszablonowych połączeń. Może właśnie dlatego i w tradycyjnych, i w nowoczesnych wnętrzach pojawia się marmurowy stolik. Ten szlachetny kamień doskonale radzi sobie z upływającym czasem i pomimo stałej zmienności trendów to on niezmiennie pojawia się w salonach, jadalni czy kuchni. Nie można również nie zauważyć jego obecności w przestrzeniach użytkowych takich jak na przykład restauracje, hotele czy biura. Oczywiście w nowoczesnych aranżacjach marmurowy stolik ma zupełnie inny wygląd niż jego rodowód by wskazywał, ale w dalszym ciągu jest atrakcyjny i doskonale wpisuje się w modne rozwiązania.

Jaki marmurowy stolik wybrać?

Oczywiście marmurowy stolik to w pewien sposób synonim dobrego gustu, elegancji czy też nawet wytworności. Ten kosztowny materiał znany ze ścian czy podłóg a także w pewien sposób związany z budownictwem sakralnym obecnie jest niezwykle designerskim dodatkiem, wokół którego bardzo często toczy się życie całej rodziny. Marmurowy stolik świetnie się prezentuje, jest odporny na uszkodzenia i rewelacyjnie wpisuje się w każdą aranżację. Duże możliwości wyboru kolorów, a także pewna unikatowość wzoru sprawiają, nie da się znaleźć drugiego identycznego mebla.

Marmurowy stolik doskonale sprawdza się w salonie. W pewien sposób ta moda zrywa z przeświadczeniem, że ten materiał dedykowany jest blatom kuchennym lub też podłogom w luksusowych miejscach. Poza salonem marmur coraz częściej pojawia się także w łazienkach, w których docenia się i jego wygląd, i praktyczny wymiar. A na co dzień sprawdza się w stylistykach glamour, jak i art deco czy vintage, ale i w nowoczesnych czy też inspirowanych skandynawskimi trendami wnętrzach.

Wybierz marmurowy stolik do pokoju

Kwadratowy, okrągły czy też prostokątny marmurowy stolik doskonale uzupełnia komplet wypoczynkowy. W ten sposób staje się centrum popołudniowego i wieczornego życia z rodziną i znajomymi. To wokół niego skupiają się ludzie na rozmowie przy kawie, herbacie i małych przekąskach. Poza tym marmurowy stolik jest również miejscem na przechowywanie tego wszystkiego, co chcesz mieć pod ręką.

Marmur to jeden z najbardziej szlachetnych materiałów, które wykorzystuje się do produkcji i wykończenia mebli. Pojawia się również w dodatkach oraz innych akcesoriach i pozwala stworzyć bardzo oryginalną i przyjemną przestrzeń pomimo pewnego chłodu. Przede wszystkim marmurowy stolik będzie wyborem ponadczasowym, niezależnie od tego, jakie meble będziesz chciał mieć za kilka lat.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here