W życiu często dochodzimy do momentu, kiedy zaczynamy myśleć o domu. Zaczynamy zastanawiać się jak miałby wyglądać dom naszych marzeń. I rozpoczynamy poszukiwania. Domy na sprzedaż są bardzo różnorodne. Zanim zaczniemy rozglądać się po ogłoszeniach musimy zdecydować jakiej nieruchomości szukamy. Najważniejszym pytaniem jest metraż.

Domy na sprzedaż bardzo często są domami starymi, co znaczy, że budowane były często jako domy piętrowe z podpiwniczeniem

Domy na sprzedaż bardzo często są domami starymi, co znaczy, że budowane były często jako domy piętrowe z podpiwniczeniemMówią, że od przybytku głowa nie boli. No, nie wiem. Osobiście przemyślała bym to. Duży metraż może jest wygodny. Miło jest mieć 2 łazienki i rano nie walczyć o dostęp do umywalki. Fajna jest sypialnia dla gości, albo 2. Pożyteczny jest gabinet, w którym można w ciszy i spokoju popracować. Pytanie tylko, jak trzymać taki dom. Koszty ogrzewania przy takim metrażu będą ogromne. Złym pomysłem jest używanie części dom, a reszty pozostawienie nieogrzewanej. Jest to najlepszy sposób na rozpoczęcie hodowli grzyba, którego później nie tak łatwo się pozbyć. Kolejnym, niezmiernie ważnym punktem do rozważenia jest lokalizacja. Tak naprawdę domy na sprzedaż są w każdej lokalizacji.

Wszystko jest kwestią ceny. Pośrednicy oceniając nieruchomość uważają, że najważniejsze są trzy rzeczy: lokalizacja, lokalizacji i lokalizacja. Wszystko w nieruchomości można zmienić, no może prawie wszystko, a na pewno bardzo wiele. Lokalizacja jest niezmienna. Jest to nasze dobro zastane, z którym będziemy żyć przez wiele lat. Domy na sprzedaż, w tak zwanej dobrej lokalizacji, na pewno będą miały cenę o kilka, bądź nawet kilkanaście procent wyższą. Argument sprzedającego w postaci świetnej lokalizacji jest niepodważalny. Możemy dyskutować o wszystkim, ale nie o lokalizacji.

Domy na sprzedaż mają tak różne parametry, że są w stanie zaspokoić nawet najbardziej wybredne gusta. Chcąc znaleźć dom swoich marzeń trzeba poświęcić bardzo dużo czasu i energii. Jest to bardzo trudne i wymagające zadanie. Musimy jednak pamiętać, że dom ma nam służyć wiele lat. Może więc warto?

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here