Są takie urządzenia, które zdecydowanie ułatwiają nam życie. Bo w końcu co zrobilibyśmy bez suszarki? Nasze włosy po myciu często są płaskie i wymagają znacznie więcej niż tylko odżywki. Odpowiedni sposób suszenia i silny nawiew może podnieść je u nasady i przede wszystkim pozwala szybciej zebrać się do wyjścia. Również w wielu miejscach użytku publicznego bardzo ważne są suszarki, zwłaszcza tam, gdzie pot leje się strumieniami, a potem chętnie korzystamy z pryszniców. Suszarka basenowa wbrew pozorom sprawdza się nie tylko w aquaparkach i na pływalniach. Gdzie jeszcze można ją wykorzystać?

Fryzjer, czyli suszenie ekspresowe

Choć fryzjerzy zwykle używają przenośnych suszarek podłączanych do gniazdka, to jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by w salonie postawić również na stanowisko z suszarką basenową do włosów. Przede wszystkim wśród nich można również znaleźć urządzenia najwyższej jakości, które nie tylko ekspresowo suszą włosy, ale również nie niszczą cebulek poprzez zbyt gorący nawiew. Można go swobodnie regulować. W dodatku są modele, które włączane są od razu po zdjęciu suszarki z podstawy wieszanej na ścianie. Takie urządzenia mogą sprawdzić się zarówno u barbera, jak i fryzjera damskiego.

Hotel, który dba o potrzeby swoich gości

Wyposażenie łazienki hotelowej jest bardzo istotne. W każdej są pewne stałe elementy. Najczęściej zamiast wanny w łazience znajduje się kabina prysznicowa, gdyż po prostu zajmuje ona mniej miejsca, a dodatkowo zapewnia większe bezpieczeństwo użytkowania i można do niej swobodnie wejść w klapkach. Jednak użytkowanie prysznica nieuchronnie wiąże się ze zmoczeniem włosów, nawet jeśli nie planuje się ich odświeżenia. Dlatego wyposażenie w suszarkę basenową jest jak najbardziej zasadne. Przede wszystkim ze względu na montaż naścienny nie zajmuje dużo miejsca, a przy tym zawsze jest pod ręką.

Sauna i siłownia, czyli połączenie oczyszczenia wewnętrznego i zewnętrznego

Są takie miejsca, które szczególnie chętnie są wybierane nie tylko przez osoby przebywające na urlopie, ale również szukające wytchnienia i potrzebnych endorfin po pracy. Te z pewnością daje wysiłek fizyczny. Zmęczenie fizyczne powoduje jednocześnie psychiczne odprężenie. Jednak wiąże się ono z potem lejącym się strumieniami, a w takim przypadku, po solidnym treningu, konieczny jest prysznic. Dlatego w siłowniach nie powinno zabraknąć kompleksowo wyposażonych łaźni. Tutaj w strefie umywalkowej warto zamontować suszarkę basenową do włosów. Jeśli ma dużą moc, potrafi wysuszyć włosy w krótkim czasie, a obecność zimnego nawiewu zapobiega z kolei przegrzaniu i przesuszeniu włosów. Kolejnym miejscem, gdzie doskonale sprawdzi się suszarka basenowa do włosów jest sauna. To miejsce to idealny wybór dla wszystkich osób będących na diecie, ale nie dlatego, że można pozbyć się nadmiaru wody z organizmu, ale dlatego, że wraz z potem usuwamy także szkodzące naszemu zdrowiu toksyny. Po wizycie w saunie chłodny prysznic jest obowiązkowy. Zatem w łazience także warto zamontować suszarkę basenową dla klientów. Dzięki szybkiemu suszeniu wszyscy będą mogli z niej skorzystać.

Ośrodek SPA i niektóre zabiegi kosmetyczne

Ostatnim miejscem, o którym koniecznie musimy wspomnieć jest ośrodek SPA. Wykonywanie zabiegów z użyciem gorących kamieni nie wymaga późniejszego pójścia pod prysznic, jednak nakładanie peelingów złuszczających naskórek już tak. Podobnie rzecz ma się z masażem gorącą czekoladą i innymi podobnymi zabiegami kojącymi nie tylko skórę, ale również zmysły. Zabiegi SPA wykonywane są również na włosy, zatem w ośrodkach nie może zabraknąć dobrej klasy suszarki basenowej. Najlepiej sprawdzają się modele, gdzie wkłada się głowę jak do próżni, co powoduje szybsze suszenie włosów, jednak te z tradycyjnym nawiewem również mogą się sprawdzić.

Z naszych rozważań jasno wynika, że suszarki basenowe sprawdzają się w wielu branżach. Jeśli prowadzisz działalność usługową, to musisz pomyśleć o doposażeniu łazienki w takie urządzenie. Dzięki temu jakość Twoich usług od razu będzie oceniana wyżej. Czasem pozornie nieznaczące kwestie bardzo wpływają na odbiór klientów, dlatego warto dbać o najdrobniejsze detale.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here